Насіння OG Kush сід банку Master-Seed

Насіння OG Kush сід банку Master-Seed
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
Master-Seed Виробник: Master-Seed
Жіночі особини
Фемінізовані насіння коноплі
Доставка без передоплати
Новою Поштою в зручний населений пункт
60.00 грн 75.00 грн

Насіння OG Kush сід банку Master-Seed

Сорт коноплі OG Kush давно визнаний дуже сильним індика-сатівним штамом, який вважають за краще ветерани гровінга. Насіння культури розвиваються в плантацію чудових рослин, що володіють унікальними параметрами, відмінними від інших сортів. Рекомендуємо спробувати плоди цього різновиду канабісу, щоб насолодитися неймовірними відчуттями. Популярність даного легендарного продукту настільки висока, що попит нерідко вищий за пропозицію.

Генетика OG Kush

Насіння володіють дуже гідним генетичним походженням, вони створені з використанням легендарних предків. Для роботи з цими невеликими рослинами не буде потрібно посилена увага, хоча вони не настільки стійкі до дії цвілі. Дозрівання великих суцвіть супроводжується гипнотизуючим тропічним запахом. Культивацією штаму можна займатися в теплицях і на відкритих ґрунтах.

Цвітіння обмежується максимум 63 добами, а зростання особин може досягати не більше 160-ти сантиметрів. Завдяки своїм працям і старанням гровер зможе отримати максимум 600-т грам на одному метрі квадратному. Чагарники мають ряд переваг: від швидкого періоду цвітіння до рясного врожаю, від невибагливості догляду до отримання першокласного кінцевого продукту. На американському ринку канабісу це найбільш культова продукція, улюблена відомими акторами.

Особливості смаку і аромату

Ароматичний мікс представлений унікальною сумішшю цитруса з екзотичними деревами і маслами. У солодкому насиченому смаку відчуваються тропічні нотки фруктів, змішані з кедром, цитрусом і прянощами. Вживання порадує користувачів концентрацією щастя. Початківцям любителям слід підготуватися до негайного і точному удару в голову. Навіть одна затяжка сприяє глибокому розслаблюючому стоуну, що важливо для комфортного і тривалого відпочинку. Культура відрізняється набором видатних медичних властивостей, допомагає позбавлятися від порушень сну і боротися з різними болями і стресами. Рекомендується справжнім поціновувачам марихуани.

60.00 грн 75.00 грн

Теги: semena kannabisa og kush feminised

Насіння OG Kush сід банку Master-Seed

Характеристики
Стать коноплі жіноча
Примерная высота 1.2 - 1.6 м.
Генетика Сатіва / Індика
Тип коноплі не автоквітучий
ТГК в складі 22 - 24%
Період цвітіння 63 дні
Повний цикл життя (відкр. грунт) до початку жовтня
Рівень врожаю 90 г. з рослини
60.00 грн 75.00 грн

Video

Насіння OG Kush сід банку Master-Seed

Сорт брал в том году в другом месте. Куст средний , шишки плотные , по цвету преобладает светло коричневый , семечек не много 8-10 шт в в большой шишке крупной. Для меня пахнет кинзой запах не очень. Приход мощьный для себя сыплю пол наперстка прибивает к земле, курить легко ни горчит горло не дирет, панику не вызывает , настроение улучшает больше бёт по кардинации. для всех наших прикуриных одной хватало.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2020

Десятка найбільш купованих сортів 2020 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані