Насіння Auto Lowryder#2 сід банку Master-Seed

Насіння Auto Lowryder#2 сід банку Master-Seed
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Жіночі особини
Фемінізовані насіння коноплі
Доставка без передоплати
Новою Поштою в зручний населений пункт
94.00 грн

Насіння Auto Lowryder#2 сід банку Master-Seed

Насіння коноплі Auto Lowryder#2 по праву називають самими невибагливими і швидкими в світі. Виробники планували забезпечити оперативну індорну культивацію з використанням стелс-боксів. Фемінізована культура настільки унікальна, що з першого року появи виявилася у власній ніші світу марихуани і стала користуватися величезною популярністю. Найменування продукту було не випадковим, так як брідерам вдалося створити коротуна з високою продуктивністю.

Автоквітучу рослину називають зразком самого першого автоквітучого сорту канабісу. Протягом довгих років селекції він зберігав якості стабільності і надійності. Займаючись його вирощуванням, не слід турбуватися з приводу утворення гермафродитів або будь-яких фенотипів. Тому будь-який гровер із задоволенням займеться його культивацією.

Походження Auto Lowryder#2

Роботи по виведенню насіння канабісу почалися ще близько чверті століття тому. Виробники додали до характеристик прабатьків автоквітучу здатність, додавши властивості унікального динамічного рудераліса, що вийшов з мексиканських плантацій. Після успішних експериментів садівники познайомилися з унікальною універсальною рослиною, яка не має аналогів.

Особливості вирощування

Серед важливих характеристик фемінізованого штаму Auto Lowryder#2 виділимо екстремально прискорений життєвий цикл, що не перевищує 8-ми тижнів. Відразу після початку стадії вегетації культура покривається декількома зеленими листочками, слідом за цим починається період цвітіння. Чагарники набирають зелену масу одночасно з суцвіттями, які формуються. Тільки з початком дозрівання плодів припиняється ріст рослин.

Солідні шишки вражають своєю смолистістю і компактністю. Параметри ТГК можуть досягати 14-ти відсотків. Чагарники в закритих умовах не перевищують 40-ка см. росту, зате на відкритих ґрунтах можуть виростати до півметрової висоти. З одного куща гровер зможе зібрати максимум 50-ть грам дозрілих плодів.

94.00 грн

Теги: semena kannabisa auto lowryder2 feminised

Насіння Auto Lowryder#2 сід банку Master-Seed

Характеристики
Стать коноплі жіноча
Примерная высота 0.4 - 0.7 м.
Генетика Індика/Сатіва/Рудераліс
Тип коноплі автоквітучий
ТГК в складі 15 - 20%
Період цвітіння до 45 днів
Повний цикл життя 75 днів
Рівень врожаю 50 г. з рослини
94.00 грн

Video

Насіння Auto Lowryder#2 сід банку Master-Seed

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2020

Десятка найбільш купованих сортів 2020 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані