Насіння Auto Critical сід банку Master-Seed

Насіння Auto Critical сід банку Master-Seed
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Жіночі особини
Фемінізовані насіння коноплі
Доставка без передоплати
Новою Поштою в зручний населений пункт
125.00 грн

Насіння Auto Critical сід банку Master-Seed

Сорт коноплі Auto Critical визнаний поліпшеною автоквітучою варіацією відомого попередника Critical. Майстри селекції, що працюють в іспанському сідбанку Master-Seed, добилися поліпшення гіллястості, зростання і щільності структури. Завдяки цьому істотно підвищилася її продуктивність. Дівчинці вдалося зберегти весь комплекс насичених смакових і ароматичних якостей, притаманних оригіналу. Це сприяє суттєвому розширенню меж задоволення споживачів, а гровер може порадіти істинному гастрономічному блаженству. Для даного автоквітучого продукту не існує обмежень по вибору способу культивації, а присутність генів рудераліса зробило продукт більш невибагливим.

Особливості вирощування

З насіння канабісу виростає плантація невисоких пишних рослин, структура яких представлена ​​численними бічними відгалуженнями. Селекціонери зуміли домогтися значного збільшення кількості дрібних суцвіть, що додало чагарникам щільності в поєднанні з об'ємом. На другорядних пагонах розвиваються у великій кількості невеликі бутони, що сприяє значному збільшенню врожайності рослин. З верхівки серединної коли утворюється одна велика шишка. Суцвіття приємно радують помаранчевим забарвленням, відповідним періодом цвітіння.

Працювати з культурою комфортно в умовах індору і аутдору. У приміщенні її можна виростити за допомогою невеликого гроубокса або шафи. Цвітіння супроводжується злегка вловимим фруктовим сканковим ароматом. Замаскувати запах можна без вугільних фільтрів. На відкритих ґрунтах штам легко протистоїть капризам природи. Він справляється з комахами-шкідниками та грибками. Якщо буде потрібно підвищити продуктивність, слід скористатися тільки підготовленим грунтом.

Характеристики

Період життєвого циклу знаходиться в діапазоні від 10-ти до 11-ти тижнів. Цвітіння повинно бути завершене протягом максимум дев'яти тижнів. Рівень продуктивності на відкритому майданчику може досягати від 60-ти до 250-ти грам дозрілих плодів. Вирощуючи культуру в закритих умовах, можна домогтися продуктивності до 400 грам плодів з метра квадратного плантації. Існує пряма залежність між зростанням кущів і обсягом кореневої системи, яка може досягати мінімум 70-ти см.

Особливості ефекту

Гібрид канабісу Auto Critical виділяється підвищеними параметрами ТГК. Вживання сприяє досягненню потужного багатогранного впливу, в поєднанні з фізичним та розумовим ефектом. Споживачеві варто підготуватися до повного розслаблення тіла, практичної нерухомості організму. Ви позбудетеся від зайвих роздумів, зосередившись на основних завданнях.

125.00 грн

Теги: semena kannabisa auto critical feminised

Насіння Auto Critical сід банку Master-Seed

Характеристики
Стать коноплі жіноча
Примерная высота 0.7 - 1.1 м.
Тип сорту Сатива/Індика/Рудераліс
Фотоперіодизм автоквітучий
THC (ТГК) в складі 15 - 20%
CBD (КБД) в складі 0.9%
Період цвітіння 65 днів
Повний цикл життя 80 днів
Рівень врожаю 70 г. з рослини
Генетика Big Bang, Critical
Терпени Beta Pinene (Бета Пінен), Caryophyllene (Каріофіллен), Myrcene (Мірцен)
125.00 грн

Відео

Насіння Auto Critical сід банку Master-Seed

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2024

Десятка найбільш купованих сортів 2024 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані