Насіння Auto Jack Herer сід банку Master-Seed

Насіння Auto Jack Herer сід банку Master-Seed
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Жіночі особини
Фемінізовані насіння коноплі
Доставка без передоплати
Новою Поштою в зручний населений пункт
125.00 грн

Насіння Auto Jack Herer сід банку Master-Seed

Сорт коноплі Jack Herer Auto став довгоочікуваним автоквітучим різновидом знаменитого насіння Jack Herer. Своїм найменуванням фемінізований продукт зобов'язаний відомому громадському діячеві Джеку Хереру, голландському прихильникові легалізації марихуани. Херер написав книгу, яку вважають біблією коноплі. Для створення нового гібрида виробники успішно попрацювали з штамом Jack Herer, схрестивши його з рудералісом. В результаті вдалося домогтися створення сильної автоквітучої культури з підвищеними параметрами ТГК, що перевищують 20%. Рослини відрізняються прискореним цвітінням, в рамках 8 тижнів, в поєднанні з солідною продуктивністю, близько 400-т грам на метр квадратному.

Ефект імператора коноплі

Вплив поєднується з переважно сатівним, збудливим і хвилюючим ефектом, що поєднується з легким стоуном. Протягом півтори години споживач піддається різкому приливу сил, невгамовним бажанням пересуватися, прагне до виконання поставлених завдань, позитивно справляючись з роботою. Потім він відчуває тілесну релаксацію, занурюючись в стан анабіозу і релаксації. Гібрид вважається ідеальним для боротьби з глибокою депресією і прагненню до творчого натхнення. Дозрівання супроводжується поширенням гострого і перцевого аромату. Дим вражає свіжістю і м'якістю, пряністю цитрусового присмаку.

Вирощування

З фемінізованого насіння утворюється плантація компактних чагарників, що досягають максимум метрової висоти. Зовнішність рослин стає джерелом естетичного оргазму для будь-якого гровера. Культура виділяється акуратністю і витонченістю, безліччю довгих і тонких листочків лаймового забарвлення. Цвітіння відбувається спільно з посиленням специфічного, але не міцного і нав'язливого аромату. Якщо потрібно забезпечити конспірацію, подбайте про встановлення вугільного фільтра або створіть легку вентиляцію. Культивуючи на відкритих майданчиках, не турбуйтеся про інтенсивність догляду, так як штам легко справляється з несприятливими погодними умовами і не боїться низьких температур, опускаються навіть до +10 градусів.

125.00 грн

Теги: semena kannabisa auto jack herer feminised

Насіння Auto Jack Herer сід банку Master-Seed

Характеристики
Стать коноплі жіноча
Примерная высота 0.8 - 1.2 м.
Тип сорту Індика / Сатива
Фотоперіодизм автоквітучий
THC (ТГК) в складі 19 - 22%
CBD (КБД) в складі 1.2%
Період цвітіння 60 днів
Повний цикл життя 80 днів
Рівень врожаю 60 г. з рослини
Генетика Haze, Northern Lights, Skunk
Терпени Eugenol (Евгенол), Gamma Terpinene (Гамма Терпінен), Terpinolene (Терпінолен)
125.00 грн

Відео

Насіння Auto Jack Herer сід банку Master-Seed

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2024

Десятка найбільш купованих сортів 2024 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані