Насіння Auto Blueberry сід банку Master-Seed

Насіння Auto Blueberry сід банку Master-Seed
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Жіночі особини
Фемінізовані насіння коноплі
Доставка без передоплати
Новою Поштою в зручний населений пункт
139.00 грн

Насіння Auto Blueberry сід банку Master-Seed

Сорт коноплі Auto Blueberry володіє якостями і міццю оригінального продукту Blueberry, але він є фемінізованою версією і зразком автоквітучих культур, володіючи рядом переваг по відношенню до регулярних сортів, що залежать від режиму освітлення.

Генетика

Характеристики автоквітучого генотипу отримані від рудераліса. Завдяки серії взаємних схрещувань вдалося домогтися створення повністю автоквітучої культури. Даний фемінізований різновид відрізняється низькорослістю, вони не виростають вище вісімдесяти сантиметрів, мають пухнастий і темно-зелений відтінок. Для дозрівання врожаю досить близько 75-ти діб. Якщо ж займатися культивацією в відкритих умовах, можна розраховувати на стрімкість зростання. Протягом сезону гровери отримують до трьох врожаїв, відповідно до регіону.

Вирощування

Даний продукт відрізняється хорошим розвитком на відкритих ґрунтах, проходячи цикл дозрівання максимум протягом 11-ти тижнів. Зустрічається чимало примірників, квітучих протягом чотирьох тижнів. Гібрид відрізняється невибагливістю і продуктивністю, особливо якщо застосовувати гідропоніку. Для кращого проникнення світла до нижньої частини кущів слід подбати про підгинання коли або застосуванні обрізки відгалужень, що ростуть внизу.

Штам відрізняється волелюбністю, тому рекомендується скористатися 15-ти і навіть 20-ти літровими горщиками. При великій концентрації добрив можна завдати шкоди кореневій системі. Цвітіння супроводжується дедалі більшим запахом, що складається з кавових і лісових ноток. Особливо запах наростає протягом 5-го тижня.

Смак і ефект

Фемінізована версія володіє головними властивостями Blueberry, особливо щодо смаку і фенотипу. Більшість чагарників має фіолетове забарвлення, що поєднується з солодкістю смаку і ароматом фруктів. Шишки, вирощені за допомогою органіки, порадують присмаком чорниці. Своєю силою впливу матеріал схожий зі своїм предком. Ніякої параної, ефект середньої сили плюс приємне проникнення high. Вплив є тривалим, сприяючи повноцінному розслабленню і знеболенню. При великих дозах володіє ефектом снодійного. Плоди придатні для вечірнього вживання, особливо при наявності низької толерантності.

139.00 грн

Теги: semena kannabisa auto blueberry feminised

Насіння Auto Blueberry сід банку Master-Seed

Характеристики
Стать коноплі жіноча
Примерная высота 0.4 - 0.7 м.
Тип сорту Сатива / Індика
Фотоперіодизм автоквітучий
THC (ТГК) в складі 17 - 19%
CBD (КБД) в складі 0.8%
Період цвітіння 60 днів
Повний цикл життя 75 днів
Рівень врожаю 65 г. з рослини
Генетика Critical, Lowrider, Northern Lights
Терпени Caryophyllene (Каріофіллен), Delta 3 Carene (Дельта 3 Карен)
139.00 грн

Відео

Насіння Auto Blueberry сід банку Master-Seed

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2024

Десятка найбільш купованих сортів 2024 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані