Насіння Auto White Widow сід банку Master-Seed

Насіння Auto White Widow сід банку Master-Seed
Наявність: Нет в наличии
Запитуйте про наявність
Master-Seed Виробник: Master-Seed
Жіночі особини
Фемінізовані насіння коноплі
Доставка без передоплати
Новою Поштою в зручний населений пункт
86.00 грн

Насіння Auto White Widow сід банку Master-Seed

Насіння коноплі Auto White Widow, створені майстрами Master-Seed, стали чудовою автоквітучою версією легендарного сорту «Біла Вдова». Продукт давно користується попитом в Амстердамських кофешопах. В основі нової рослини властивості оригінального предка, що зібрав колекцію нагород і визнаного виробниками та коноплярами різних країн. Селекціонери скористалися спеціально створеним гібридом індики, схрещеним з рудералісом.

Автоквітучій культурі вдалося зберегти весь комплекс позитивних якостей прародительки, від енергійності до надійності, від стійкості до невибагливості. Вона має могутній вплив і відрізняється лише високим рівнем КБД, що дозволяє використовувати гібрид як ефективний терапевтичний засіб. Це посівний матеріал для кожного гровера, незалежно від майстерності виконавця.

Особливості вирощування насіння канабісу

Працювати з автоцветущімі насінням Auto White Widow fem. можна на відкритих майданчиках і в закритих приміщеннях. Паростки швидко стають стрункими рослинами, зовні схожими з маленькою новорічною ялинкою. Рослина відрізняється чудовою стійкістю, не боїться негативних зовнішніх чинників, відома легкістю культивації, тому так любима початківцями коноплярами. Структура культури складається з щільних суцвіть, що радують насиченим ароматом. Період цвітіння обмежується максимум вісьмома тижнями. Гровер може не турбуватися з приводу грибків, цвілі і комах.

Гровери підбирають автоквіти з високою продуктивністю. Даному штаму властиво радувати своїх садівників прекрасною врожайністю в будь-яких умовах культивації. На відкритих майданчиках можна отримувати і 150-ть дозрілих плодів з кожного чагарнику. Якщо ж працювати з рослинами в приміщенні, на кожному метрі квадратному площі можна отримати близько 300 грам.

Для повноцінного дозрівання знадобиться близько 11-ти тижнів. Висота особин може відповідати умовам виростання і складати від 50-ти см. до 1-го метра. Гроверу важливо стежити за ростом при обмеженій висоті стель.

Багатогранність класики

Споживачеві слід підготуватися до добре збалансованому і багатогранному впливу, що є класикою автоквітучих фемінізованих сортів. Тому «Біла Вдова» так полюбилася шанувальникам марихуани. Ефект полягає в поєднанні потужного мозкового хая і розслабляючого фізичного стоуна. Споживач занурюється в релаксуючий стан, а душа відчуває цілковите заспокоєння. Цінителі відзначають кришталеву чистоту і ясність розуму, і формування нових креативних ідей відбувається спонтанно. Параметри ТГК в готової продукції можуть досягати 18-ти відсотків.

86.00 грн

Теги: semena kannabisa auto white widow feminised

Насіння Auto White Widow сід банку Master-Seed

Характеристики
Стать коноплі жіноча
Примерная высота 0.5 - 0.8 м.
Генетика Сатіва/Індика/Рудераліс
Тип коноплі автоквітучий
ТГК в складі 15 - 17%
Період цвітіння 60 днів
Повний цикл життя 75 днів
Рівень врожаю 65 г. з рослини
86.00 грн

Video

Насіння Auto White Widow сід банку Master-Seed

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2020

Десятка найбільш купованих сортів 2020 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані