Насіння Auto Mazar сід банку Master-Seed

Насіння Auto Mazar сід банку Master-Seed
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Жіночі особини
Фемінізовані насіння коноплі
Доставка без передоплати
Новою Поштою в зручний населений пункт
119.00 грн

Насіння Auto Mazar сід банку Master-Seed

Насіння коноплі Auto Mazar володіють усіма найкращими властивостями, властивими їх прославленому прародичу Mazar, багаторазово перемагав і ставав призером на фестивалях канабісу. Генетика штаму представлена ​​переважно Індикою, завдяки чому забезпечується простота культивації даного компактного різновиду марихуани, з метровою висотою. Гровер зможе збирати непоганий урожай щільних, покритих золотистим пилком шишок. Сорт відрізняється дуже приємними смаковими і ароматичними параметрами, що поєднують хвойні нотки з медовими відтінками.

Перша версія автоквітів

Саме на прикладі Auto Mazar конопляри познайомилися з першим автоквітучим штамом, який зарекомендувал себе з найкращого боку. Виробникам гібрида вдалося зібрати в нинішньому продукті гени, властиві оригінальному Mazar, додавши генетику рудераліса та індики. В результаті гровери насолоджуються невибагливим і дуже великим стрейном, що приносить підвищену врожайність. Популярність культури пов'язана саме з цією властивістю.

Подарунок початківцям гроверам

Для проведення садівничих експериментів рекомендують попрацювати саме з цим сортом. Навіть при недостатньому догляді, при помилках і прорахунках дана культура легко справляється зі стресовими ситуаціями. Рослини відмінно відповідають різним середам, не бояться ні відкритих майданчиків, ні невеликих гроубоксів. Навіть субстрати не страшні цим рослинам, вони відмінно розвиваються при використанні кокоса, гідропоніки, різних типів грунтів, що робить вибір коноплярів універсальним. Дорослі особини схожі з різдвяними ялинками, з численними масивними відгалуженнями, посипаними рясним шаром щільних нирок. Для підвищення продуктивності рекомендується розтягувати чагарники, щоб світло доходило до недоступних ділянок. Досить трьох місяців вирощування, щоб навіть початківцю садівникові отримати близько сотні грам плодів. Завдяки забезпеченню гарного догляду в поєднанні з оптимальними умовами врожайності з чагарника може вирости до 200-т грам.

Багатогранність ефекту і смаку

Даний сорт канабісу відрізняється особливим генофондом, тому володіє властивим індики ефектом скам'янілості. Споживач набуває ширяючу легкість, поєднується з неймовірною активністю. Продукт використовується для ефективного пробудження апетиту, а також для боротьби з головними та іншими різновидами болю. Користувач захопиться притягуючому ароматом рослин, з хвойними нотками і насиченим смаком.

119.00 грн

Теги: semena kannabisa auto mazar feminised

Насіння Auto Mazar сід банку Master-Seed

Характеристики
Стать коноплі жіноча
Примерная высота 0.6 - 1 м.
Тип сорту Індика / Рудераліс
Фотоперіодизм автоквітучий
THC (ТГК) в складі 18 - 20%
CBD (КБД) в складі 0.8%
Період цвітіння до 65 днів
Повний цикл життя 85 днів
Рівень врожаю 110 г. з рослини
Генетика Afghani, Skunk
Терпени Alpha Pinene (Альфа Пінен), Beta Caryophyllene (Бета Каріофіллен), Myrcene (Мірцен)
119.00 грн

Відео

Насіння Auto Mazar сід банку Master-Seed

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2024

Десятка найбільш купованих сортів 2024 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані