Насіння Auto Bubble Gum сід банку Master-Seed

Насіння Auto Bubble Gum сід банку Master-Seed
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Жіночі особини
Фемінізовані насіння коноплі
Доставка без передоплати
Новою Поштою в зручний населений пункт
125.00 грн

Насіння Auto Bubble Gum сід банку Master-Seed

Auto Bubble Gum є автоквітучою версією сорту коноплі, виробленого іспанською компанією Master-Seed. Даний гібрид відноситься до першого покоління, що відрізняється простотою вирощування та ідеально підходить початківцям коноплярам.

Характеристики

Даний штам володіє генетикою переважної індики, що обумовлює енергійність зростання в поєднанні з підвищеною продуктивністю. Структура рослин представлена ​​центральною потужної колою, покритою широким темно-зеленим листям, що поєднуються з безліччю середніх поміжвузлів. Міцні шишки буквально залиті ароматною смолою. Чагарники порадують гроверів пухнастим помаранчевим ворсом, що додає зовнішньому вигляду краси і чарівності. Штам відрізняється досить коротким періодом цвітіння, що не перевищує 60-ти діб. Завдяки компактним розмірам сорт є універсальним для виробництва в обмеженому просторі. Автоквітучий гібрид відрізняється параметрами стресостійкості і відсутністю негативних реакцій на проведення підрізування. В середньому продуктивність може досягати 350-ти грам з квадратного метра.

Рекомендації для гроверів

Займаючись вирощуванням цієї версії канабісу, важливо пам'ятати про якісну підгодівлю і своєчасний полив. Необхідно користуватися в догляді виключно натуральними живильними речовинами, що важливо для розкриття всього смакового потенціалу сорту. Вибирайте для поливу воду, що має нейтральну кислотну реакцію. Серед властивостей матеріалу відзначимо високу невибагливість і відсутність проблем для коноплярів. Насіння легко справляються з температурними перепадами і інфекціями.

Особливості аромату і впливу

Дана культура порадує споживачів яскравістю і насиченістю фруктового аромату, що складається з відтінків лимона, змішаного з солодкою ватою. Ефект є збалансованим і тривалим, що сприяє досягненню легкого припливу ейфорії і нестримному бажанню до спілкування. Потім настає фізична релаксація, і ваш організм дочекається довгоочікуваного відпочинку.

Даний автоквіт є ефективним цілющим засобом, що допомагає боротися з численними неврологічними захворюваннями: від епілепсії до розсіяного склерозу, від мігрені до розладу сну.

125.00 грн

Теги: semena kannabisa auto bubble gum feminised

Насіння Auto Bubble Gum сід банку Master-Seed

Характеристики
Стать коноплі жіноча
Примерная высота 0.7 - 1.1 м.
Тип сорту Індика / Рудераліс
Фотоперіодизм автоквітучий
THC (ТГК) в складі 15 - 20%
CBD (КБД) в складі 0.8%
Період цвітіння до 60 днів
Повний цикл життя 80 днів
Рівень врожаю 75 г. з рослини
Генетика Afghani, Northern Lights
Терпени Myrcene (Мірцен), Limonene (Лимонен), Linalool (Ліналоол)
125.00 грн

Відео

Насіння Auto Bubble Gum сід банку Master-Seed

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2024

Десятка найбільш купованих сортів 2024 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані