Насіння Auto Blueberry сід банку Errors-Seeds

Насіння Auto Blueberry сід банку Errors-Seeds
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
Errors-Seeds Виробник: Errors-Seeds
Жіночі особини
Фемінізовані насіння коноплі
Доставка без передоплати
Новою Поштою в зручний населений пункт
61.00 грн

Насіння Auto Blueberry сід банку Errors-Seeds

Про фемінізоване насіння коноплі Auto Blueberry відгукуються, як про поліпшену версію оригінального сорту. Гібрид вдалося забезпечити основними характеристиками, властивими прародичу, в комплексі з корисними властивостями, які істотно спрощують процедуру вирощування. Рослина має компактну будову, структура представлена ​​центральним стеблом в поєднанні з декількома бічними відгалуженнями. Суцвіття порадують пурпуровими відтінками, завдяки чому плантація рослин виділяється неповторною зовнішністю. Займатися культивацією автоквіта можна за допомогою відкритих майданчиків і в невеликих тепличках. Головне, не забувати про необхідність догляду та уваги.

Походження

Розробка нової версії була доручена професійним брідерам, що добиваються посилення смакових і ароматичних властивостей і полегшення процесу обробітку. Було проведено чимало селекційних робіт зі схрещування благородних предків. Обидва завдання були виконані чудово, що зумовило незалежність культури від змін фотоперіоду.

Особливості смаку і ефекту

Дозрівання чагарників відбувається одночасно з наростанням солодкого інтенсивного аромату ягід, що сполучається з нотками чорниці і квітковими відтінками. Завдяки домінуванню індики плоди канабісу володіють потужністю розслабляючого ефекту, піддаючи організм приємною тяжкістю. Ви позбудетеся від негативних впливів, наситившись спокоєм.

61.00 грн

Теги: semena kannabisa auto blueberry feminised

Насіння Auto Blueberry сід банку Errors-Seeds

Характеристики
Стать коноплі жіноча
Примерная высота 1.1 м.
Тип сорту здебільшого Індика
Фотоперіодизм автоквітучий
THC (ТГК) в складі 18-22%
Період цвітіння 9 тижнів
Рівень врожаю до 0.5 кг./м²
61.00 грн

Насіння Auto Blueberry сід банку Errors-Seeds

сорт интересный в плане цвета и только. большие индичные шишки, кустики в основном 70-80см урожай по 50 грм с куста. сативные дают до 100грм. для цвета нужно угадать с время высадки чтобы в конце цветения были похолодания а это редко получается. Эффект на 3 два водных нужно не меньше и держит не долго. брал 100 семок знаю о чем говорю

купил 5 семечек замочил их все сразу и удивился что все начали раскрыватся спасибо большое еще буду заказывать только после сбора урожая

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2024

Десятка найбільш купованих сортів 2024 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані