Насіння Auto Big Bud XXL сід банку Errors-Seeds

Насіння Auto Big Bud XXL сід банку Errors-Seeds
Наявність: Нет в наличии
Запитуйте про наявність
Errors-Seeds Виробник: Errors-Seeds
Жіночі особини
Фемінізовані насіння коноплі
Доставка без передоплати
Новою Поштою в зручний населений пункт
61.00 грн

Насіння Auto Big Bud XXL сід банку Errors-Seeds

Насіння Auto Big Bud XXL по праву вважають найкращим варіантом для початківців або досвідчених коноплярів. Культура, скоріше, сподобається початківцям садівникам, так як для досвідчених не виникне ніяких проблем. За судження європейських бридерів, впоратися з відтворенням автоквітучої культури і домогтися гідного результату вдається без особливих зусиль. Примітною властивістю є наявність автокітучих характеристик. Організація освітлювального періоду істотно полегшується завдяки зниженню важливості даного критерію в розвитку рослин.

Характеристики

Параметри сорту можна назвати чудовими. Це стосується і чудового результату на харвесті, і невеликий вимогливості до відходу, і високого рівня ТГК. За допомогою даного сорту легше займатися вивченням цієї рослини, що особливо стосується знайомства європейців з параметрами цього різновиду канабісу. Можна стверджувати, що ця версія буквально створена для комерційного розведення. Вона володіє здібностями і характеристиками, чудово зарекомендувала себе в плані розведення, це стосується і якості плодів, і особливостей впливу. Вибір на користь цього штаму роблять і коноплярі, і споживачі.

Вплив

Цю марихуану оцінило безліч вимогливих растаманів, які знають толк в даному продукті. Також цінність штаму представляє в якості цілющого засобу для боротьби з больовими відчуттями і позбавлення від наслідків депресії.

61.00 грн

Теги: semena kannabisa auto big bud xxl feminised

Насіння Auto Big Bud XXL сід банку Errors-Seeds

Характеристики
Стать коноплі жіноча
Примерная высота середня
Тип сорту здебільшого Індика
Фотоперіодизм автоквітучий
THC (ТГК) в складі 15-20%
Період цвітіння до 65 днів
Рівень врожаю високий
61.00 грн

Насіння Auto Big Bud XXL сід банку Errors-Seeds

Йоргуш, просьба обратиться по гарантийному вопросу к оператору нашего магазина. Если у Вас проклюнулось 8 семян из десяти, значит Вы получили всхожесть в 80%. Почему они не пробили земляную корку, виновата в этом глубина посадки или утрамбовка, это можно выяснить с помощью нашего оператора

Из 10 семок проросло 8 но не одно не взошло, делал все как положено и опыт выращивания имею большой, вообщем у вас теперь минус один постоянный клиент.

Сегодня выкупил самки, упаковка порадовала . отпишусь после збора урожая)

Руслан, спасибо за этот отзыв! Семена - оригинал в соответствующей запломбированной упаковке производителя. На оф. сайте Эррорс-Сидс есть список магазинов, которым можно доверять, там Вы можете найти ссылку и на нас тоже.
Обратите внимание на то, что данный сорт имеет минимальную высоту в 70 см. Это при условии здорового растения и просторного горшка. Максимальная высота - 1.4 метра. Когда растение в процессе жизни останавливается в росте - оно испытывает глубокий стресс

Купував насіння цього сорту в листопаді 2018, посадив 2 насінини взійшли на наступний день. Садив разом із сортом блюбері ауто фем, скажу так в порівнянні з Блюбері виросли якісь дрищі, шишки рихлі і маленькі, рослини максимум 20см виросли, так щей через 15 днів після всходу цей сорт починає чимось хворіти нижні листки починають сохнути. Садив його ще раз все так само. Короче великими шишками там і не пахне, не знаю чи така генетика у Ерорсів чи це якесь ліве насіння.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2024

Десятка найбільш купованих сортів 2024 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані