Насіння AK-47 сід банку Master-Seed

Насіння AK-47 сід банку Master-Seed
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Жіночі особини
Фемінізовані насіння коноплі
Доставка без передоплати
Новою Поштою в зручний населений пункт
110.00 грн

Насіння AK-47 сід банку Master-Seed

Сорт коноплі AK-47 є одним з найбільш продаваних фемінізованих насіннь, пропонованих сідбанком Master-Seed. Плантація компактних красивих рослин, покритих липкою смолою, протягом сотні днів дасть чудову врожайність. Культура відрізняється безкомпромісною якістю і екзотичним ароматом, який миттєво забезпечує визнання коноплярів. Даний домінантний сорт Сативи був виведений за допомогою кращих генетиків, які приїхали з азіатських і латиноамериканських плантацій. Індічна генетика стала причиною великої маси і полегшеного процесу вирощування кущів.

Якості сорту

АК-47 по праву називають швидким, як куля, і щільним, як свинець. Продукт був заохочений численними нагородами завдяки своїм унікальним якостям. З рослинами можна працювати практично в будь-якій кліматичній зоні, навіть в умовах помірного пояса. Гровер може вибрати відкриту площадку для зростання в північному регіоні. Чагарники виділяються здібностями до швидкого розвитку і зростання, досягаючи метрової висоти, що забезпечує їх практичну непомітність.

Вирощування культури можливо з використанням різних методик і субстратів. Скориставшись для поліпшення продуктивності відомими технологіями SoG або ScrOG, конопляр зможе отримати понад 500-т грам на метрі квадратному. Популярність сорту також пов'язана з дуже високими параметрами ТГК. Відзначимо основну відмінну рису даного канабісу, яка полягає в яскравому і вираженому ароматі. Рекомендується вибрати ділянку, віддалену від сусідів, або правильно забезпечити систему вентиляції.

Особливості ефекту

Найменування АК-47 не має відношення до війни чи насильства. Воно обумовлено стрімким і точним ефектом, схожим з кулею, яка летить в голову. Генетика Сативи сприяє досягненню якісного і сильного церебратьного ефекту. Продукт володіє прекрасним медичним потенціалом, допомагає позбавлятися від головних і інших болів. Смак вражає приємною свіжої кислинкою, що поєднується з сандаловими відтінками і нотками цитрусових плодів.

110.00 грн

Теги: semena kannabisa ak-47 feminised

Насіння AK-47 сід банку Master-Seed

Характеристики
Стать коноплі жіноча
Примерная высота 0.9 - 1.5 м.
Тип сорту домінація Сативи
Фотоперіодизм не автоквітучий
THC (ТГК) в складі 19 - 20%
CBD (КБД) в складі 0.9%
Період цвітіння 75 днів
Повний цикл життя (відкр. грунт) до кінця жовтня
Рівень врожаю 160 г. з рослини
Генетика Thai, AK-47
Терпени Alpha Pinene (Альфа Пінен), Beta Caryophyllene (Бета Каріофіллен), D-Limonene (Д-Лимонен)
110.00 грн

Відео

Насіння AK-47 сід банку Master-Seed

А в чьом ви предадите заказ

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2024

Десятка найбільш купованих сортів 2024 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані