Насіння Auto Big Bud сід банку Master-Seed

Насіння Auto Big Bud сід банку Master-Seed
Наявність: В наявності
Готовий до відправлення Новою Поштою
MASTER SEED Виробник: MASTER SEED
Жіночі особини
Фемінізовані насіння коноплі
Доставка без передоплати
Новою Поштою в зручний населений пункт
139.00 грн

Насіння Auto Big Bud сід банку Master-Seed

Сорт коноплі Auto Big Bud визнаний найбільш продаваним автоквітом, що потрапив в колекцію сідбанка. Своєю підвищеною популярністю він зобов'язаний відмінною продуктивності в поєднанні з забійним стоун-ефектом. Продукт подобається як комерційним виробникам, так і толерантним до ТГК коноплярам, які прагнуть до найменших витрат часу, щоб порадіти високоякісному врожаю. Симпатія початківців коноплярів обумовлена ​​невибагливістю штаму і стійкістю до хвороб. Займатися вирощуванням цієї растишки надзвичайно приємно, завдяки її дружелюбності і відсутності необхідності в особливому догляді.

Генетика насіння

Над створенням автоквітучого різновиду Big Bud попрацювала група селекціонерів, схрестивши оригінальний фотоперіодичний сорт з сортом спеціально підібраного рудераліса. Фемінізований продукт, що утворився, отримав властивості Сативи, індики і рудералісу. Кожен прабатько подарував новій версії комплекс найкращих якостей, що забезпечили успішний результат схрещування.

Особливості

Для повноцінного дозрівання рослини досить максимум 12 тижнів. Даний термін визначається декількома параметрами: від світлового режиму до наявності стресів, від якості ґрунту до поливу. Для проходження вегетативної стадії дівчинці знадобиться не більше декількох тижнів. Для початку циклу цвітіння необхідно від 6-ти до 8-ми тижнів, після чого утворюються готові до вживання шишки.

При вирощуванні в закритих грунтах гровер може отримати близько 450-ти грам з метра квадратного площі. Для відкритих майданчиків продуктивність може досягати від 60-ти до 180-ти грам плодів. Існує пряма залежність між зростанням чагарників і обсягом кореневої системи. Якщо конопляр скористається невеликими горщиками, рослини рідко виростають вище 70-ти см. Тому культивацією рослини можна займатися за допомогою стелс-боксів. При роботі на відкритих ґрунтах культура може виростати до 1 метра 80 см.

Сорт має дуже високі параметри ТГК і мінімальний рівень КБД. На чагарниках розвивається маса смолистих і об'ємних шишок.

Вплив

Плоди канабісу Auto Big Bud володіють забійним і всепоглинаючим ефектом, який миттєво опановує всіма частинами організму. Споживач виявляється майже знерухомлений, і слід опинитися поряд з м'яким диваном або затишним кріслом. Впливом на розум допоможе опинитися в далеких куточках всесвіту, позбувшись від нав'язливих проблем.

139.00 грн

Теги: semena kannabisa auto big bud feminised

Насіння Auto Big Bud сід банку Master-Seed

Характеристики
Стать коноплі жіноча
Примерная высота 0.9 - 1.1 м.
Тип сорту домінація Індики
Фотоперіодизм автоквітучий
THC (ТГК) в складі 17 - 19%
CBD (КБД) в складі 0.8%
Період цвітіння до 65 днів
Повний цикл життя 85 днів
Рівень врожаю 105 г. з рослини
Генетика Afghani, Northern Lights, Skunk
Терпени Delta 3 Carene (Дельта 3 Карен), Myrcene (Мірцен)
139.00 грн

Відео

Насіння Auto Big Bud сід банку Master-Seed

Сорт мощный, первый раз его покупал по совету оператора, так как нужен был сорт для новичка. На перезаливы водой реагирует так же, как и другие сорта, но при этом урожая получается много

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Вибір 2024

Десятка найбільш купованих сортів 2024 року.

Дивитися топ 10

Рекомендовані