Доставка та оплата


Відправка замовлень здійснюється Новою Поштою тільки по території України. Після оформлення вами замовлення воно піддається обробці. Між оформленням замовлення і його відправленням проходить максимум 24 години (крім ситуацій, коли відбувається перерва в роботі Нової Пошти). Після завершення оформлення ми відправляємо інформацію про замовлення на вказану вами електронну скриньку і номер телефону (СМС-повідомлення). Не отримавши такого листа - зв'яжіться з онлайн-консультантом!

Упаковка замовлення

Напередодні відправки насіння ми здійснюємо перевірку кожного з них на присутність дефектів, без порушення цілісності упаковки насіння. Продаж насіння здійснюється в упаковці, зробленій виробником. Для забезпечення захисту замовлення від температурних перепадів і негативних умов все замовлення транспортуються в захисній упаковці, що складається з повітряно-пухирчатої плівки і щільного паперу. Ми спеціально використовуємо не прозору упаковку, щоб не було видно вмісту замовлення. Потім захисну упаковку ми розміщуємо в брендованому пакеті «Нової Пошти».

Оплата заказу

Оплата замовлення здійснюється після прибуття в вибране відділення Нової Пошти. Якщо даний вид платежу Вас не влаштовує, то в індивідуальному порядку ми можемо надати картку ПриватБанку для здійснення повної передоплати замовлення.